Droogmolen Linomatic 400 Easy
€ 134,99*
Beschikbaar, levertijd: 3-5 Tage
Variant
- Droogmolen Linomatic 400 Easy
- Droogmolen Linomatic 500 Easy
Productnummer:
85285
De was energiebesparend buiten drogen - droogmolen Linomatic 400 Easy
De Leifheit droogmolen is dankzij het Easy-Lift systeem niet alleen zeer eenvoudig te openen, maar kan ook gemakkelijk met een hand worden gesloten. De droogmolen biedt plaats aan maximaal vier wasmachineladingen en de automatische lijntoevoer houdt de lijnen altijd schoon!
Wasmachineladingen: | 4 |
---|---|
Bruikbare lengte buitenste lijn: | 1,86 m |
Diagonaal: | 3,03 m |
Gewicht: | 4,8 kg |
De voordelen
Meer informatie
Ideaal voor iedereen die een tuin heeft en de was wil drogen in de buitenlucht – de droogmolen Linomatic 400 Easy van Leifheit. De aankoop van dit model is vooral gunstig voor gezinnen en mensen die veel wassen. Want er kunnen tot vier wasmachineladingen tegelijk aan de droogmolen met 40 m lijnlengte worden gehangen. Zelfs voor zeer grote stukken wasgoed zoals dekens, gordijnen of lakens is probleemloos plaats aan de droogmolen, want de maximale lijnlengte is 1,86 m. Bovendien is het model zeer eenvoudig in gebruik: Met het Easy-Lift-systeem is het openen heel makkelijk. Om de droogmolen Linomatic 400 Easy weer te sluiten, hoeft alleen de ontgrendeling aan de standbuis te worden bediend. De lijnen worden dankzij automatisch intrekbare lijnen in de draagarmen getrokken. Daar zijn ze beschermd tegen vocht en vuil en blijft de was schoon. Om de droogmolen direct op te kunnen zetten, is een bodemhuls om in beton te zetten al inbegrepen.- De lijnen worden bij het sluiten automatisch opgeborgen in de draagarmen.
- In de draagarmen blijven de lijnen mooi schoon.
- Easy-Lift voor gemakkelijk openen met minimale krachtsinspanning
- De droogmolen is gemakkelijk te sluiten, met de ontgrendeling op de staander
- 40 meter waslijn, dat is plek voor wel 4 wasmachineladingen
- Inclusief grondanker voor vastzetten in beton
- Made in Germany
Documenten
Veiligheidsvoorschriften
- De droogmolen moet voor elk gebruik op beschadigingen worden gecontroleerd en mag alleen worden gebruikt wanneer van een onberispelijke conditie kan worden uitgegaan. Voor uw eigen veiligheid bij het openen ervoor zorgen dat de droogmolen en u zelf stevig staan en dat er zich geen voorwerpen of hindernissen achter uw rug bevinden.
- Gebruik alleen de door de fabrikant meegeleverde originele Leifheit bodemhuls.
- Controleer dat de droogmolen correct in de bodemhuls staat. Bij het opzetten van de droogmolen erop letten dat de onderste van de drie perforaties in de groef van de paal afgedekt is door de bovenrand van de bodemhuls. De paal moet minstens 21,5 cm diep in de bodemhuls gezakt zijn.
- Sluiten: Stap voorzichtig naar achteren, buiten bereik van de sluitende droogmolen, zorg dat u stevig staat en dat er zich niets vlak achter u bevindt.
- Hang de was niet aan één kant van de molen. Gebruik de droogmolen niet als het hard waait. Droogmolen Linomatic van Leifheit is bedoeld voor gebruik buitenshuis door particulieren en mag uitsluitend volgens de instructies in deze gebruiksaanwijzing gebruikt worden. Niet-beoogd gebruik is verboden.
- Voor kinderen bestaat er bij gebruik van de droogmolen gevaar van verwurging door de waslijnen. Om verwurging en verstrikking te voorkomen, de droogmolen uitsluitend buiten bereik van kinderen gebruiken. Anders bestaat het gevaar, dat de waslijnen zich om de hals van een kind wikkelen. De lijnen niet aan elkaar knopen of samenknopen. Zorg dat de waslijnen niet verdraaid raken en geen lussen vormen.
- Controleer de droogmolen en het opzetkoord vóór ieder gebruik op beschadigingen. Een beschadigde droogmolen mag niet meer gebruikt worden.
- Als het opzetkoord geruwd, pluizig of rafelig geworden is of beschadigd is en/of het opzetten ongewoon zwaar verloopt, dan mag de droogmolen niet meer gebruikt worden.
- Bij krachtige wind (vanaf windkracht 6) en/of onweer is gebruik van de droogmolen niet toegestaan.