Droogmolen Linomatic 500 Plus
€ 144,99*
% € 184,99* -22%Beschikbaar, levertijd: 3-5 Tage
- Droogmolen Linomatic 500 Plus
- Droogmolen Linomatic 600 Plus
Wasgoed drogen in de tuin - met de droogmolen Linomatic 500 Plus
De Leifheit droogmolen is niet alleen gemakkelijk te openen en te sluiten dankzij de handgreep op de draagarm, maar is ook in 10 stappen in hoogte verstelbaar. De droogmolen heeft een automatische lijnterugloop en een heraanspanningstechnologie zodat de lijnen altijd strak en schoon blijven!
Drooglengte: | 50 m |
---|---|
Wasmachineladingen: | 5 |
Bruikbare lengte buitenste lijn: | 2,03 m |
Diagonaal: | 3,28 m |
De voordelen
Meer informatie
Wie zijn broeken, truien, handdoeken enzovoort graag in de tuin wil drogen, kan bij Leifheit de droogmolen Linomatic 500 Plus kopen. Met de drooglengte van 50 meter is dit de perfecte keuze voor iedereen die veel was heeft, gezinnen bijvoorbeeld. Aan de droogmolen van Leifheit kunnen namelijk tot wel vijf wasmachineladingen in één keer worden opgehangen. Zelfs groot wasgoed, zoals beddengoed of tafelkleden, kunnen moeiteloos aan de tot 2,03 meter lange lijnen worden gehangen. De waslijnen kunnen met de naspantechniek altijd weer strak worden gespannen. Ook heel handig zijn de acht haken voor kleerhangers die zich op de eindkappen van de draagarmen bevinden. Deze bieden extra droogcapaciteit voor overhemden of blouses. Op de draagarm bevindt zich een handgreep om de droogmolen van Leifheit makkelijk te openen en sluiten. Dat zorgt voor eenvoudige hantering zonder bukken. De droogmolen Linomatic 500 Plus is bovendien in 10 standen in hoogte verstelbaar: van 1,06 tot 1,72 meter. Zo kan iedereen zijn ideale werkhoogte instellen. Een grondanker voor vastzetten in beton wordt meegeleverd. Zo kan de droogmolen meteen na aankoop worden gebruikt.
- De lijnen worden bij het sluiten automatisch opgeborgen in de draagarmen.
- In de draagarmen blijven de lijnen mooi schoon.
- Met handgreep op de draagarm voor heel gemakkelijk openen en sluiten
- Op 10 niveaus verstelbaar om je eigen optimale hoogte in te kunnen stellen
- De naspanner zorgt voor altijd strak gespannen lijnen
- 8 ophangogen voor kleerhangers aan de uiteinden van de draagarmen
- 50 meter waslijn, dat is plek voor wel 5 wasmachineladingen
- Inclusief grondanker voor vastzetten in beton
Documenten
Veiligheidsvoorschriften
- De droogmolen moet voor elk gebruik op beschadigingen worden gecontroleerd en mag alleen worden gebruikt wanneer van een onberispelijke conditie kan worden uitgegaan. Voor uw eigen veiligheid bij het openen ervoor zorgen dat de droogmolen en u zelf stevig staan en dat er zich geen voorwerpen of hindernissen achter uw rug bevinden.
- Gebruik alleen de door de fabrikant meegeleverde originele Leifheit bodemhuls.
- Controleer dat de droogmolen correct in de bodemhuls staat. Bij het opzetten van de droogmolen erop letten dat de onderste van de drie perforaties in de groef van de paal afgedekt is door de bovenrand van de bodemhuls. De paal moet minstens 21,5 cm diep in de bodemhuls gezakt zijn.
- Sluiten: Stap voorzichtig naar achteren, buiten bereik van de sluitende droogmolen, zorg dat u stevig staat en dat er zich niets vlak achter u bevindt.
- Hang de was niet aan één kant van de molen. Gebruik de droogmolen niet als het hard waait. Droogmolen Linomatic van Leifheit is bedoeld voor gebruik buitenshuis door particulieren en mag uitsluitend volgens de instructies in deze gebruiksaanwijzing gebruikt worden. Niet-beoogd gebruik is verboden.
- Voor kinderen bestaat er bij gebruik van de droogmolen gevaar van verwurging door de waslijnen. Om verwurging en verstrikking te voorkomen, de droogmolen uitsluitend buiten bereik van kinderen gebruiken. Anders bestaat het gevaar, dat de waslijnen zich om de hals van een kind wikkelen. De lijnen niet aan elkaar knopen of samenknopen. Zorg dat de waslijnen niet verdraaid raken en geen lussen vormen.
- Controleer de droogmolen en het opzetkoord vóór ieder gebruik op beschadigingen. Een beschadigde droogmolen mag niet meer gebruikt worden.
- Als het opzetkoord geruwd, pluizig of rafelig geworden is of beschadigd is en/of het opzetten ongewoon zwaar verloopt, dan mag de droogmolen niet meer gebruikt worden.
- Bij krachtige wind (vanaf windkracht 6) en/of onweer is gebruik van de droogmolen niet toegestaan.