Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie

Strijkplankhoes Air Board Thermo Reflect Table

Strijkplankhoes Air Board Thermo Reflect Table

De hoes voor jouw Leifheit tafelstrijkplank!

Afmetingen: 73 x 30 cm

Meer informatie

Wie op zoek is naar een passende hoes voor de strijkplank Air Board Table Compact of Mikado Tableboard, zal slagen in de Leifheit online-shop. Want er is een speciale hoes te koop, die perfect op deze strijkplanken past. Om hem stevig op zijn plaats te houden en bij het strijken van de was niet weg te laten glijden, wordt hij met een trekkoord met spanclip aan de strijkplank bevestigd. Heel comfortabel is de 3 mm dikke schuimlaag van het strijkplankovertrek Air Board Thermo Reflect Table: hierdoor wordt ervoor gezorgd dat het strijkijzer perfect over het wasgoed glijdt. Om de strijkwas in een handomdraai te kunnen doen, bestaat de strijkhoes uit een speciaal materiaal. Dit reflecteert warmte en stoom. Daardoor zijn hemden, blouses, broeken en meer sneller glad. Want de thermo-reflect-technologie maakt het mogelijk om tot 33 procent sneller te strijken.
  • Strijkplankovertrek voor Leifheit tafelstrijkplank Air Board Table Compact
  • Past optimaal, dankzij het elastische trekkoord met koordstopper
  • Oeko-Tex-gecertificeerd

Veiligheidsvoorschriften

chevron icon
  • Vóór gebruik de gebruiksaanwijzing doorlezen. De gebruiksaanwijzing bewaren.
  • Dit apparaat is niet bedoeld voor gebruik door personen met verminderde lichamelijke, zintuiglijke of geestelijke vermogens of met gebrek aan ervaring of kennis, tenzij ze het apparaat gebruiken onder toezicht van een voor hun veiligheid verantwoordelijke persoon of van deze persoon van tevoren instructie gekregen hebben hoe het apparaat gebruikt dient te worden.
  • Kinderen mogen niet spelen met het apparaat! Er moet toezicht zijn op kinderen, om er zeker van te zijn dat ze niet gaan spelen met het apparaat.
  • De strijkplank buiten bereik van kinderen gebruiken en opbergen.
  • De strijkplank mag niet op een niet-vlakke of ongelijke ondergrond gebruikt worden.
  • Het strijkijzer tijdens het strijken niet op het strijkplankovertrek zetten, maar uitsluitend op de daarvoor bedoelde strijkijzerhouder van de stoomgenerator of in de met silicone beklede strijkijzerhouder van het plateau.
  • Het apparaat niet zonder toezicht laten, wanneer het klaarstaat voor gebruik.

Sets & Accessoires

Strijkplankonderlaag

€ 10,99
  • Voorkomt vervelende afdrukken
  • 5 mm dik molton voor strijkcomfort
  • Kan op maat worden gezaagd voor strijkplanken tot 140 x 45 cm
Strijkdoek

€ 6,99
  • Voorzichtig strijken van delicaat wasgoed
  • Voorkomt glimmende plekken op delicate stoffen
  • Hittebestendig tot 200 °C
Strijkhandschoen

€ 7,99
  • Snel strijken van speciale zones
  • Hitteafstotend oppervlak
  • Afmeting 24 x 15 cm
Sprayflacon

€ 5,99
  • Voor het bevochtigen van de stof
  • Voor eenvoudig strijken
  • 600 ml voldoende voor 500 verstuivingen
Strijkijzer onderzetter

€ 11,99
  • Voor het tijdelijk neerzetten van het strijkijzer
  • Gemaakt van hittebestendige siliconen (tot 250 °C)
  • Antislip noppen voor een stevige stand
Kledingborstel Dressetta

€ 10,99
  • Verwijdert stof, haar en pluizen
  • XL-oppervlak van 12 cm
  • Gemakkelijk schoon te maken
Pluizentondeuse

€ 15,99
  • In drie standen verstelbare beschermkap
  • Verwijderbaar reservoir voor eenvoudig legen
  • Met reinigingsborstel voor onderhoud

Awards en Certificaten

Beoordelingen